پیام مدیرعامل

رضایت مشتری، هدف ما

 صـنعت ليزينگ به مثابه يك شيوه اعتباري امروزه در تمام عرصه‌ها رسوخ پيدا كرده و توان مالي مؤسسات حقوقي و اشخاص حقيقي را براي سرمايه‌گذاري فزوني مي‌بخشد. گستره‌ آن شامل كالاها و لوازم مصرفي شخصي، تجهيزات كارخانه‌اي، تجهيزات پزشكي، صنعت حمل و نقل زميني ، هوايي و دريايي ، تجهيزات و ماشين‌هاي راه‌سازي، ماشين‌آلات كشاورزي، صنعت راه آهن و مترو، پروژه‌هاي بزرگ و سيستم‌هاي مدرن آبياري، تجهيزات فرآوري مواد غذايي، ساخت و ساز پروژه‌هاي بزرگ صنعتي و غیره است و از اين مكانيزم تخصيص اعتباري براي سرعت بخشي به پيشرفت فيزيكي پروژه‌هاي مطروحه بهره مي‌گيرند.

لیزینگ سرمایه لازم برای انجام سرمایه‌گذاری‌ها را با نرخ معقول فراهم می‌کند و با تأمين منابع مالي و اعتباري ضروري ،  شتاب به فعاليت‌هاي توليدي و خدماتي می دهد و مشكل اصلي فرآيندهاي توليد را كه همانا كميت و كيفيت سرمايه است، به نحو مؤثري تقليل داده و زمينه‌ رشد فعاليت‌هاي اقتصادي را  فراهم می نمايد.  

شرکت لیزینگ جامع سینا با انسجام کامل مديريتي، به عنوان يک شرکت لیزینگ پیشرو در لیزینگ سرمایه ای و اجاره عملیاتی و ضمن بهره‌گيري از آخرين دستاوردهاي صنعت لیزینگ جهاني  و رعايت اصول حاکميت شرکتي، ضوابط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، مديريت ريسک سعي دارد شرایط تسهیلات مفید و متنوعی را برای شما عزیران فراهم نماید.

لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد مشتريان و سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده لیزینگ سینا ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد است در مسير خدمت به مردم عزيز و توسعه روزافزون کشور در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.

                                                                                                                                                                                            روح اله جراحی

                                                             مدیر عامل و عضو هیات مدیره